Veřejné LED osvětlení nahrazuje běžné lampy

Možná je tomu i ve vašem městě, že pouliční osvětlení jak ho znáte, začíná pomalu mizet. Tento krok není v dnešní době ničím výjimečným, jelikož právě toto osvětlení nahradí led veřejné osvětlení. A důvod tohoto kroku je samozřejmě jednoduchý, a je kombinací lepšího výkonu a přitom nižší spotřeby. Právě to totiž dokáže LED veřejné osvětlení snadným způsobem docílit. A tak mnohá města do této cesty investují, jelikož dobře ví, že právě jim to dokáže ony požadované náklady vrátit, a to za pár let.

Světlo je intenzivnější a kvalitnější
V porovnání s původním osvětlením je dané světlo také mnohem intenzivnější. A to hlavně v tom ohledu, že je příjemně bílé, a tak dokáže danou komunikaci lépe osvítit. Mimo to ale LED veřejné osvětlení nijak neoslňuje, a vydává příjemné bílé světlo, které nezatěžuje oči. Je tak ideální i z hlediska řidičů, kteří jsou nuceni takto v noci jezdit, a kteří tak na cestu vidět co možná nejlépe.

Zajímají vás, proč LED postupně nahrazuje sodíkové výbojky ve většině prosperujících měst? Podívejte se na článek 4 důvody, proč je LED nejlepším veřejným osvětlením!